Mercedes-Benz

 MECHANIK SAMOCHODOWY

Zadania:

  • realizacja zadań związanych z procesem naprawy pojazdów osobowych, dostawczych, cieżarowych
  • dbałość o wysoki standard pracy przekładający się na zadowolenie Klientów

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w autoryzowanym serwisie obsługi
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane kat. D)
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • silna wewnętrzna potrzeba rozwoju i doskonalenia się

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowej , rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w cyklu szkoleniowym Mercedes-Benz
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do pakietów sportowych

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie proszone są o przysyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres mailowy:

rekrutacja@nobilemotors.mercedes-benz.pl

Dziękujemy za nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Nobile Motors Sp. z o.o.  z siedzibą w 20-147 Lublin, Al. Spółdzielczości Pracy 84. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nobile Motors Sp. z o.o.  z siedzibą w 20-147 Lublin, Al. Spółdzielczości Pracy 84 (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych,  tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r.  Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”