Dordca Handlowy Samochody Dostawcze

Zadania:

•    Realizowanie założonych celów sprzedażowych oraz standardów jakościowych zgodnie z polityką firmy,
•    Aktywne poszukiwanie nowych Klientów oraz budowanie długoterminowych relacji z Klientami
z wykorzystaniem narzędzi CRM,
•    Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji,
•    Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji,
•    Dbanie o rozwój i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Oczekiwania:

•    Doświadczenie w brany motoryzacyjnej lub branżach pokrewnych, związanych z motoryzacją,
•    Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
•    Komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami,
•    Umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań i celów,
•    Wysoki poziom kultury osobistej,
•    Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

•    Pełną wyzwań pracę w prestiżowej, rozwijającej się firmie,
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•    Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w cyklu szkoleniowym zakończonym certyfikatem Doradcy Handlowego Mercedes Benz,
•    Motywacyjny system wynagrodzeń,
•    Prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie proszone są o przysyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres mailowy: rekrutacja@nobilemotors.mercedes-benz.pl.
W tytule prosimy wpisać: DH VAN
Dziękujemy za nadesłane aplikacje i informujemy,  że skontaktujemy się tylko z wybranymi Osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 922)”.