Michał Dzięcioł
Kierownik Blacharni
Tel.: +48 81 718 66 47
michal.dzieciol@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Klaudiusz Fajt
Kierownik Serwisu
Tel.: +48 81 718 50 15
klaudiusz.fajt@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Mariusz Jacyniuk
Dyrektor ds. Obsługi Posprzedażnej
Tel.: +48 81 718 66 32
mariusz.jacyniuk@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Jerzy Rutkowski
Dyrektor Handlowy
Tel.: +48 81 718 66 10
jerzy.rutkowski@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Leszek Sosnowski
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: +48 81 718 66 21, +48 81 718 66 22
leszek.sosnowski@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Robert Stec
Doradca Handlowy
Tel.: +48 664 02 42 85
robert.stec@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
Diana Filewicz
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 81 718 66 31
diana.filewicz@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Zbigniew Filipiak
Pracownik Blacharni
Tel.: +48 81 718 66 47
zbigniew.filipiak@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Paweł Michalak
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Osobowych
Tel.: 81 718 66 11
pawel.michalak@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Tomasz Ćwikła
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.: +48 81 718 66 20, +48 81 718 66 22
tomasz.cwikla@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Janusz Błaziak
Specjalista ds. Logistyki
Tel.: +48 81 718 66 13
janusz.blaziak@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Monika Chwałek
Bank Expert
Tel.: +48 81 718 66 43
monika.chwalek@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Sławomir Kozieł
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: + 48 81 718 66 20, +48 81 718 66 22
slawomir.koziel@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Mariusz Wójcik
Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży Samochodów Osobowych
Tel.: +48 81 718 66 44
mariusz.wojcik@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Piotr Krawczak
Doradca Handlowy
Tel.: +18 81 718 66 60
piotr.krawczak@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Sylwester Krupski
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Tel.: +48 81 718 66 77
sylwester.krupski@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Adam Pacocha
Doradca Handlowy
Tel.: 81 718 66 44
adam.pacocha@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Jarosław Trześniowski
Aktywny Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 81 718 66 21, +48 81 718 66 22
jaroslaw.trzesniowski@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Krzysztof Kozieł
Doradca ds. Akcesoriów i Kolekcji
Tel.: +48 81 718 66 21,
krzysztof.koziel@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Sławomir Matyjaszczyk
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 81 718 66 39
slawomir.matyjaszczyk@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Zbigniew Sacewicz
Product Expert
Tel.: Tel. +48 718 66 76
zbigniew.sacewicz@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Piotr Ślusarski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 81 718 66 78
piotr.slusarski@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Cezary Bach
Doradca Handlowy
Tel.: 81 718 66 76
cezary.bach@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Sławomir Bochniarz
Mistrz
Tel.: +48 81 718 50 36
slawomir.bochniarz@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis
Mariusz Furman
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: +48 81 718 50 22
mariusz.furman@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części
Anna Szelaszuk-Kusyk
Administrator Sprzedaży
Tel.: +48 81 718 66 14
anna.kusyk@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Marek Adamek
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 81 718 50 21
marek.adamek@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części
Monika Bogusz
Administrator Sprzedaży
Tel.: Tel.: +48 81 718 66 789
monika.bogusz@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Krzysztof Ferenc
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 81 718 50 31
krzysztof.ferenc@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis
Marcin Gniaź
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 81 718 66 33
marcin.gniaz@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Jakub Kucio
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 81 718 50 12
jakub.kucio@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis
Michał Małocha
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 81 718 50 32
michal.malocha@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis
Aktywny Sprzedawca Usług Serwisowych Nobile Motors
Michał Luterek
Aktywny Sprzedawca Usług Serwisowych
Tel.: +48 513 04 63 98
michal.luterek@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis
Patrycja Sobestiańczuk
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 81 718 50 00
info@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Joanna Staszewska
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 81 718 50 00
info@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Agnieszka Błaziak-Koperwas
Specjalista ds. Marketingu (CRM, PR)
Tel.: +48 81 718 66 15
agnieszka.blaziak@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Dorota Pypa
Pracownik Recepcji w Salonie
Tel.: +48 81 718 66 00
dorota.pypa@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe