Jakub Michalski
Dyrektor Zarządzający
Tel.: +48 81 718 66 00
jakub.michalski@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Mariusz Skrochocki
Dyrektor Handlowy Samochodów Dostawczych
Tel.: +48 81 718 66 12
Mobile:: +48 513 49 92 46
mariusz.skrochocki@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Mariusz Jacyniuk
Dyrektor ds. Obsługi Posprzedażnej
Tel.: +48 81 718 66 32
Mobile:: +48 600 48 48 59
mariusz.jacyniuk@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Jerzy Rutkowski
Dyrektor Handlowy Samochodów Osobowych i Używanych
Tel.: +48 81 718 66 10
jerzy.rutkowski@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Jerzy Chudzik
Specjalista ds. Logistyki Samochodów Osobowych
Tel.: +48 81 718 66 14
Mobile:: +48 600 48 48 61
jerzy.chudzik@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Monika Chwałek
Bank Expert
Tel.: +48 81 718 66 43
Mobile:: +48 600 48 48 62
monika.chwalek@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Aneta Kotyza
Doradca Handlowy

Mobile:: +48 513 49 92 52
aneta.kotyza@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Paweł Michalak
Doradca Handlowy
Tel.: 81 718 66 11
Mobile:: kom.: +48 600 48 48 45
pawel.michalak@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Adam Pacocha
Doradca Handlowy
Tel.: 81 718 66 44
Mobile:: kom.: +48 784 98 41 61
adam.pacocha@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Dorota Pypa
Pracownik Recepcji w Salonie
Tel.: +48 81 718 66 00
dorota.pypa@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Zbigniew Sacewicz
Product Expert
Tel.: Tel. +48 718 66 76
Mobile:: kom.: +48 668 02 71 27
zbigniew.sacewicz@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Mariusz Wójcik
Doradca Handlowy
Tel.: +48 81 718 66 44
Mobile:: +48 606 36 30 96
mariusz.wojcik@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Małgorzata Włodarczyk
Administrator Sprzedaży
Tel.: +48 81 718 66 00
malgorzata.wlodarczyk@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Piotr Ślusarski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 81 718 66 78
Mobile:: +48 728 84 05 40
piotr.slusarski@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Cezary Bach
Doradca Handlowy
Tel.: 81 718 66 76
Mobile:: kom:. +48 795 41 96 78
cezary.bach@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Monika Bogusz
Administrator Sprzedaży
Tel.: Tel.: +48 81 718 66 789
Mobile:: Tel. kom.: +48 668 02 61 26
monika.bogusz@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Janusz Błaziak
Specjalista ds. Logistyki Samochodów Dostawczych
Tel.: +48 81 718 66 13
Mobile:: +48 600 48 48 49
janusz.blaziak@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Piotr Krawczak
Doradca Handlowy
Tel.: +18 81 718 66 60
Mobile:: kom.: +48 600 48 48 56
piotr.krawczak@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Szymon Olejnik
Doradca Handlowy Samochodów Używanych
Tel.: +48 537 33 57 25
szymon.olejnik@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
Robert Stec
Doradca Handlowy Samochodów Używanych
Tel.: +48 664 02 42 85
robert.stec@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Michał Dzięcioł
Kierownik Blacharni
Tel.: +48 81 718 66 47
Mobile:: +48 600 48 48 57
michal.dzieciol@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Diana Filewicz
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 81 718 66 31
Mobile:: +48 600 48 48 62
diana.filewicz@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Zbigniew Filipiak
Pracownik Blacharni
Tel.: +48 81 718 66 47
Mobile:: +48 664 70 40 92
zbigniew.filipiak@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Marcin Gniaź
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 81 718 66 33
Mobile:: +48 600 48 48 58
marcin.gniaz@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Sylwester Krupski
Kierownik Serwisu
Tel.: +48 81 718 66 77
Mobile:: +48 734 42 58 20
sylwester.krupski@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Aktywny Sprzedawca Usług Serwisowych Nobile Motors
Michał Luterek
Aktywny Sprzedawca Usług Serwisowych
Tel.: +48 513 04 63 98
michal.luterek@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis
Sławomir Matyjaszczyk
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 81 718 66 39
Mobile:: +48 784 93 85 07
slawomir.matyjaszczyk@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Maciej Małyska
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 81 718 66 75
Mobile:: +48 600 48 48 46
maciej.malyska@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Piotr Mroczek
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.: +48 81 718 66 47
Mobile:: +48 513 49 92 03
piotr.mroczek@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Justyna Reszka
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 81 718 66 31
Mobile:: +48 600 48 48 62
justyna.reszka@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Adrian Szkutnik
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 81 718 66 30
Mobile:: +48 600 48 48 63
adrian.szkutnik@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Klaudiusz Fajt
Kierownik Serwisu
Tel.: +48 81 718 50 15
Mobile:: +48 600 48 48 55
klaudiusz.fajt@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Jakub Kucio
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 81 718 50 12
jakub.kucio@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis
Michał Małocha
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 81 718 50 32
michal.malocha@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis
Marcin Sadlak
Doradca Handlowy

Mobile:: kom.: +48 666 86 48 35
marcin.sadlak@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Patrycja Sobestiańczuk
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 81 718 50 00
info@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Joanna Staszewska
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 81 718 50 00
info@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Krzysztof Kozieł
Doradca ds. Akcesoriów i Kolekcji
Tel.: +48 81 718 66 21,
Mobile:: +48 882-85-89-33
krzysztof.koziel@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Sławomir Kozieł
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: + 48 81 718 66 20, +48 81 718 66 22
slawomir.koziel@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Kamil Ozonek
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: 81 718 66 20/21/22
kamil.ozonek@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Leszek Sosnowski
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: +48 81 718 66 21, +48 81 718 66 22
leszek.sosnowski@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Jarosław Trześniowski
Aktywny Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 81 718 66 21, +48 81 718 66 22
jaroslaw.trzesniowski@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Tomasz Ćwikła
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.: +48 81 718 66 20, +48 81 718 66 22
tomasz.cwikla@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Bogdan Skromnyi
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.: +48 81 718 50 22
bogdan.skromnyi@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis
Agnieszka Błaziak-Koperwas
Specjalista ds. Marketingu (CRM, PR)
Tel.: +48 81 718 66 15
agnieszka.blaziak@nobilemotors.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR