Mercedes-Benz

Oryginalne Części Mercedes-Benz w partslink24.

Teraz ich zamawianie jest łatwe i komfortowe.
partslink24

partslink24 ‒ wielomarkowa platforma handlowa online z częściami zamiennymi jest Twoim "One-Stop-Shop" z oryginalnymi częściami. Z partslink24 korzysta na całym świecie ponad 48 tysięcy klientów, mających tam dostęp do ponad ośmiu milionów oryginalnych części zamiennych różnych marek samochodowych.

Od lipca 2016 r. na partslink24 dostępne są elektroniczne katalogi części do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz oraz do Unimoga i smarta. Klienci biznesowi korzystają tam z możliwości zamawiania Oryginalnych Części Mercedes-Benz przez całą dobę i na indywidualnych warunkach. Dostawy oryginalnych części realizuje w komfortowy sposób sieć dealerska Mercedes-Benz.

Zakupy w systemie "One-Stop-Shopping": wyszukaj, znajdź, zamów.

partslink24 daje Państwu dostęp do pełnego asortymentu Oryginalnych Części, Oryginalnych Części Regenerowanych i Oryginalnych Akcesoriów marki Mercedes-Benz. Intuicyjny w obsłudze interfejs użytkownika oraz jednolita prezentacja danych katalogowych umożliwiają nieskomplikowane i szybkie wyszukiwanie części. To oznacza nie tylko oszczędność Państwa czasu, ale również możliwość realizacji całego procesu ‒ od wyszukania części po jej zamówienie ‒ w jednym kroku.

Państwa korzyści w skrócie:
  • Dostęp do kompletnego katalogu części Mercedes-Benz wraz z jednoznaczną identyfikacją części dzięki funkcji wyszukiwania za pomocą numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN)
  • Łatwe wybieranie dealera oraz informacje o dostępności części i kosztach dostawy
  • Możliwość zamawiania online przez całą dobę
  • Zestawienie wszystkich wykonanych zamówień, ułatwiające planowanie zleceń
  • Atrakcyjne akcje sprzedażowe i rabatowe
  • Szybka i efektywna praca w ramach zrozumiałego i komfortowego systemu